Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 181 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Ciekawostka

piątek, 28 kwietnia 2017 20:29

 

Zanurzając się w oparach samouwielbienia postanowiłem skonsultować się z wujkiem Google odnośnie tego, gdzie też właściwie podlinkowano moje wypociny. Dzięki temu znalazłem takie cuś (plik pdf). Artykuł i to poważny w którym mnie zacytowano. Co prawda sposób w jaki mnie, a właściwie moją radosną twórczość własną, tam przedstawiono ciężko nazwać pozytywnym (i szczególnie długim). Z drugiej strony, kto może pochwalić się tym, że chlapnął coś czym zainteresowały się osoby z PAN czy UW i to w kontekście naukowym.

 

P.S. Jak już wklejam linki, to tu macie taki jeden (do posłuchania).  Całkowicie niezwiązany z niczym o czym tu pisałem.

P.S.2 O kurde, dwa wpisy w miesiącu! X rozbestwiasz się!

 

 

oceń
1
0

Więcej na ten temat


niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  305 033  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarz...

więcej...

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarze bez sensu i te w językach obcych (mieszkam w Polsce, mówię po polsku, proszę mnie więc obrażać w moim ojczystym języku z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii, jak również przy minimalnym zastosowaniu zapożyczeń z języków obcych).

schowaj...

O mnie

Zwykle krytycznie patrzę na świat i otaczających mnie ludzi, starając się, aby i mnie to krytyczne spojrzenie nie ominęło (w końcu mam lustro).

Statystyki

Odwiedziny: 305033
Wpisy
  • liczba: 185
  • komentarze: 447
Bloog istnieje od: 4401 dni

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

WP.TV