Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 179 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Nastały ciepłe dni...

środa, 22 marca 2017 23:19

a właściwie to chyba nasrały. Z ziemi wyłazi wszelkie robactwo, roztapiający się śnieg odsłania niczym nieograniczone pokłady psich kup, a wszechobecne pyłki doprowadzają alergików do łez i kaszlu. Oto część wiosny, o której zapominamy. Jest jednak pewna grupa osób, która z rosnącą niecierpliwością wyczekuje tych pierwszych słonecznych dni. Pieprzeni motocykliści.

 

Każdej wiosny te zjeby, które gdy tylko poczują coś twardego między nogami tracą głowę i resztki instynktu samozachowawczego w dziwnym, prymitywnym pędzie ku prędkości. Jest to wszystko tym dziwniejsze, że normalnie ci ludzie są zwyczajni jak piasek, ale odpierdala im jak tylko odzieją się w swoje skórzane wdzianka rodem z BDSM. Rozlepianie wszędzie naklejek, żeby lampić się w lusterka jest bez sensu, bo patrzenie w nie nic nie pomoże jak ktoś zapierdala setką po mieście. Kurwa, jak jadę to mam do cholery patrzeć do przodu, a nie zastanawiać się jak debil będzie próbował dostać mi się do bagażnika przez zamknięta klapę. Te zasrane motory kiepsko hamują, ale dobrze się rozpędzają (co tylko jest kolejnym dowodem na bezsensowność tego środka lokomocji), więc żeby się rozjebać na kimś innym dużo nie trzeba. Jeśli ktoś wybiera sobie zawód połykacza ognia w rafinerii ropy naftowej niech potem nie płacze, że się poparzył (jeśli przeżyje). Motocyklisto jeśli nie chcesz się rozwalić na moim samochodzie patrz, czy nie włączam kierunkowskazu, nie przekraczaj siedemdziesiątki w mieście i stodwudziestki w terenie niezabudowanym. Wtedy wszyscy spokojnie dojedziemy sobie do celu.

 

Druga rzecz, to kurwa, na jebane wszystkie świętości - dlaczego te skurwysyństwa musza być tak cholernie głośne? Zarówno wyścigowe szlifierki, choppery czy crossy czy jakieś małosilniczkowe pierdziawki napierdalaja tak głośno, że uszy więdną. W imię czego do jebanej kurwy nędzy?! Przecież przebywanie w takim hałasie nie tylko nie jest rzeczą przyjemną, nie jest też rzeczą zdrową. Do tego ten wieczny rumor po prostu otumania (no chyba, że ci wszyscy zapierdalający motocykliści gnają tak szybko, żeby przekroczyć barierę dźwieku i uciec od tego harmideru, który sami generują). Nie wiem o co chodzi, ale tłumik dla silnika spalinowego to nie jest jakiś wynalazek, który schowany w pancernych szafach i chroniony armią patentów i legionem prawników na wszystkich sześciu kontynentach jest ukryty przed ludzkością. Więcej nawet - istnieją takie modele, które oprócz wyciszenia klangu silnika poprawiają też i opróżnianie cylindrów z produktów spalania. W języku motocyklistów oznacza to większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Więc czemu do ciężkiej cholery te wszystkie ryczące gówna mają albo te tłumiki wybebeszone, albo w ogóle ich nie mają? Ani to fajne, ani mądre.

 

Jak już kurwa musisz poczuć coś twardego pomiędzy nogami i jesteś niebrzydką kobietą, to zapraszam do mnie, w przeciwnym wypadku, jeśli już koniecznie to musi być ten zasrany motocykl to nie uprzykrzaj wszystkim życia tym rumorem i do ciężkiej kurwy nędzy pamiętaj, sam też jesteś odpowiedzialny/a za swoje życie, więc nie musisz zapierdalać na złamanie karku, bo jak się spotkamy na drodze, to mam trochę większe szanse na przeżycie.

 

P.S. Zmiana czasu na letni, to też kolejny wiosenny debilizm.

oceń
2
1


niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  305 055  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarz...

więcej...

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarze bez sensu i te w językach obcych (mieszkam w Polsce, mówię po polsku, proszę mnie więc obrażać w moim ojczystym języku z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii, jak również przy minimalnym zastosowaniu zapożyczeń z języków obcych).

schowaj...

O mnie

Zwykle krytycznie patrzę na świat i otaczających mnie ludzi, starając się, aby i mnie to krytyczne spojrzenie nie ominęło (w końcu mam lustro).

Statystyki

Odwiedziny: 305055
Wpisy
  • liczba: 185
  • komentarze: 447
Bloog istnieje od: 4401 dni

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

WP.TV