Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 685 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Pislam, pislam wszędzie jebany pislam.

sobota, 19 listopada 2016 19:34


Dyskusja o aborcji, czy pozorne zwycięstwo babeczek od czarnego marszu to wszystko tylko wierzchołek góry lodowej. Pislamiści rządzą nie tylko w kraju, ale też niepodzielnie królują na szczytach głupoty, obłudy, zwykłego, ordynarnego chamstwa i przede wszystkim - ignorancji.

Co jeszcze ciekawsze w ostatnich dniach pojawiła się informacja, że po sejmowych kuluarach krąży plotka o możliwych przedterminowych wyborach, bo pisuary wiedzą już, że zarżnęli budżet (o czym świadczy chociażby kolejny skok na OFE). Osobiście uważam, że to się raczej nie stanie o ile nie dojdzie do bardzo, ale to bardzo poważnych protestów połączonych z radykalnie wrogimi władzy nastrojami wśród zdecydowanej większości społeczeństwa, lub gdy słupki poparcia wskażą imć Kaczyńskiemu, że będzie mógł sobie zdemolować konstytucję wedle własnego widzimisię. Trzecie opcja (choć teoretycznie możliwa) jest już niewykonalna - to by musiała być bezsprzecznie i bezapelacyjnie, bez najmniejszego wręcz cienia wątpliwości naturalna śmierć panów Kaczyńskiego i Macierewicza (ewentualne ich publiczne samobójstwo poprzedzoną długą i szczerą przemową o tym, jak bardzo spierdolili). Jakakolwiek wątpliwość w tym względzie spowoduje, że przez swoich wyznawców zostaną okrzyknięci męczennikami za sprawę i te ich bezdennie głupie miesięcznice będą się odbywać już dwa razy w miesiącu. Zdyskredytowanie tych dwóch osobników również nie wchodzi w grę, ponieważ jak wcześniej już wspomniałem nie mają oni zwolenników, tylko niczym guru sekty smoleńskiej - wyznawców.

Wracając jednak do rządowego rozdawnictwa i zarżniętego budżetu - pislamiści doprowadzili do sytuacji, w jakiej często znajdują się rodzice po rozwodzie - doprowadzili do tego, że kupują sobie miłość wyborców podarkami, na które ich nie stać. W ten sposób jeśli tylko chcą utrzymać przychylność ludzi muszą utrzymać swoje podarki na minimum tym samym poziomie. W przeciwieństwie do zwykłych, rozwiedzionych rodziców mogą znacznie więcej - mogą sprawić, żeby te podarki, mimo iż ciągle niezmienne staną się w rzeczywistości gówno warte. By tego dokonać wystarczy, że doprowadzą do wysokiej inflacji, a imć Kaczyński ma w ręku wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji tego przedsięwzięcia.

Ostatnia wreszcie rzecz, od której boli mnie moje wielkie dupsko - to kłótnie i wbijanie sobie szpil w opozycji. Boli mnie to szczególnie w kontekście PO i Nowoczesnej, które mają naprawdę realną szansę przejąć ten rozjebany w pis-du burdel zwany Polską o ile oczywiście Kaczyński dopuści do tego, aby kolejne wybory w tym kraju odbyły się po pierwsze w ogóle, a po drugie uczciwie (a mam co do tego poważne wątpliwości).

P.S. Trump prezydentem… Ujeseje mają jeszcze bardziej przejebane niż my.
P.S.2. Przepraszam, za dużą (jak na mnie) ilość bluzgów, ale używam pisu zamiast porannej kawy - tak znakomicie podnosi mi ciśnienie.

oceń
56
3161


wtorek, 17 października 2017

Licznik odwiedzin:  304 267  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarz...

więcej...

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarze bez sensu i te w językach obcych (mieszkam w Polsce, mówię po polsku, proszę mnie więc obrażać w moim ojczystym języku z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii, jak również przy minimalnym zastosowaniu zapożyczeń z języków obcych).

schowaj...

O mnie

Zwykle krytycznie patrzę na świat i otaczających mnie ludzi, starając się, aby i mnie to krytyczne spojrzenie nie ominęło (w końcu mam lustro).

Statystyki

Odwiedziny: 304267
Wpisy
  • liczba: 185
  • komentarze: 447
Bloog istnieje od: 4305 dni

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Finanse