Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 181 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

To jest naprawdę arcyciekawe...

piątek, 04 grudnia 2015 21:50

Partia, która ma w nazwie prawo kompletnie tego prawa nie chce respektować. Więcej - jawnie je lekce-sobie-waży. Czyżby jednak wygrało nie PiS a BiN? (Bezprawie i Niesprawiedliwość).

 

Co ciekawe - pożal się Boże prezydent (przy którym nawet L. Kaczyński wychodzi na męża stanu) - człowiek mający rzekomo stać na straży konstytucji zdążył się z nią rozminąć 4 razy od sierpnia, bo niedoskonałe przepisy pozwolą mu jeszcze przez co najmniej 4 lata unikać trybunału stanu. Szef klubu parlamentarnego nazywa wyrok trybunału konstytucyjnego opinią, którą można zignorować. No ja pierdolę - czy jeśli wyniki następnych wyborów się nie spodobają jaśnie państwu to też je zignorują, czy jak PZPR ustawią wybory tak, aby nie dopuścić do głosu opozycji?

 

Tragedia, żenada, dramat. Jeszcze chwila, a okaże się że od Polski bardziej demokratyczne są Rosja i Białoruś.

 

P.S. Na pewno głównym beneficjentem programu 500+ będzie Polmos...

oceń
1
1


niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  305 034  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarz...

więcej...

To tutaj właśnie opisuję swoje frustracje i przemyślenia. Do tego usuwam komentarze z linkami do stron komercyjnych niezależnie od treści zarówno stron jak i komentarzy. Usuwam też komentarze bez sensu i te w językach obcych (mieszkam w Polsce, mówię po polsku, proszę mnie więc obrażać w moim ojczystym języku z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii, jak również przy minimalnym zastosowaniu zapożyczeń z języków obcych).

schowaj...

O mnie

Zwykle krytycznie patrzę na świat i otaczających mnie ludzi, starając się, aby i mnie to krytyczne spojrzenie nie ominęło (w końcu mam lustro).

Statystyki

Odwiedziny: 305034
Wpisy
  • liczba: 185
  • komentarze: 447
Bloog istnieje od: 4401 dni

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

WP.TV